Захист Януковича написав заяву в поліцію на прокурорів і суддів у справі

  31 Липня, 2018 14:35
  За словами одного з адвокатів екс-президента, суд під впливом ГПУ захотів змінити діючих захисників на державного адвоката.

  Адвокат підозрюваного у держзраді екс-президента України Віктора Януковича Віталій Сердюк написав заяву до поліції, заявивши про злочин прокурорів та суддів Оболонського райсуду міста Києва.

  Про це повідомляє кореспондент інтернет-видання UA1.

  "Захистом було написано заяву про скоєння злочину складом суду і групою прокурорів… Порушення права на захист, винесення завідомо неправосудного рішення і перешкоджання захисту здійснювати свої дії. Суть злочину полягає в тому, що не дивлячись на наявність адвокатів по договору, з метою винесення вироку у встановлені владою терміни були не допущені свідки захисту до виступу в суді, не була надана суспільству інформація про злочинні дії влади з боку свідків", – сказав Сердюк.

  Він вважає, що суд під впливом Генпрокуратури захотів змінити діючих захисників на державного адвоката.

  Сердюк додав, що він також з’явиться завтра на засідання та продовжить роботу.  Як повідомлялося раніше, суддя у справі екс-президента Віктора Януковича Владислав Дев’ятко ухвалив рішення щодо призначення колишньому президенту державного захисника. За словами судді, таке рішення не усуває діючих адвокатів Януковича.

  Теги : суд Янукович поліція заява адвокати Віталій Сердюк
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів