Захист Корбана заявив відвід прокурора

  26 Грудня, 2015 11:45
  Захист дніпропетровського бізнесмена Геннадія Корбана заявляє про упередженість представника прокуратури

  Адвокати Корбана вимагають відводу прокурора Олександра Голінченка. Про це сказав на судовому засіданні у Дніпровському районному суді Києва адвокат Олексій Шевчук.

  "Ваша честь, діючим КПК передбачене моє право на будь-якій стадії, у будь-якій момент, у будь-якому випадку, при будь-якому правопорушенні заявляти. Враховуючи те, що зараз робить прокурор, я заявляю відвід прокурору", - наголосив Шевчук.

  У свою чергу суддя Микола Чаус сказав, що Шевчуку було надано слово щодо заявленого клопотання прокуратури про силовий привід Корбана на судове засідання.

  Проте Шевчук продовжував наполягати, що якщо стороною захисту виявлено підстави стосовно об'єктивної упередженості прокуратури, то є право заявити про відвід прокурору. "Я виявив зараз підстави, які мені дають можливість об'єктивно говорити про те, що прокурор є упередженим і порушує діюче законодавство", - заявив Шевчук.

  Адвокат розповів, що вчора, 25 грудня, прокурору Голінченку було подано заяву про вчинення кримінального правопорушення шляхом підроблення документів.

  Теги : суд Корбан партія "УКРОП"
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів