Захід хоче відібрати у корумпованої влади контроль за правоохоронною системою – експерт

  17 Сiчня, 2018 08:54
  За словами Олександра Мартиненка, Захід розчарувавсь у неспроможності влади реформувати правоохоронну систему.

  Країни Заходу зрозуміли, що в Україні наразі неможливо реформувати правоохоронну систему, тому наполягають на створенні органів, які будуть її контролювати, заявив у ефірі ZIK гендиректор ІА "Інтерфакс-Україна" Олександр Мартиненко.

  "Антикорупційні речі – це виключно ініціатива наших партнерів. Ідея проста – створити вертикаль НАБУ, САП, Антикорупційний суд. Не вистачає лише антикорупційної в'язниці. У нас пенітенціарна система також корумпована і там також треба попрацювати", – йдеться в заяві.

  При цьому він наголосив: Захід наполягає на створенні такої вертикалі через своє переконання у неможливості реформування правоохоронної системи України – "Неможливо реформувати прокуратуру, МВС, суди, тому треба створити паралельні структури за які вони будуть повністю нести відповідальність. Це – повністю закордонний контроль за правоохоронною і судовою системою України".

  Як відомо, народний депутат Юрій Дерев’янко заявив, що президент Петро Порошенко повинен відкликати законопроект про Антикорупційний суд та внести новий, який відповідатиме вимогам Венеціанської комісії. 

  Теги : МВС НАБУ Антикорупційна прокуратура Антикорупційний суд
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів