Загибель військових від "міномета Пашинського": слідство має три версії вибуху

  11 Липня, 2018 22:32
  Однією із версій є несправність раніше розхваленого депутатом-"нарфронтовиком" міномета "Молот".

  Після проведення слідчого експерименту на Рівненському полігоні прокуратура розглядає три версії вибуху міномета "Молот", унаслідок якого загинуло троє військовослужбовців, а дев’ятеро були поранені.

  Про це повідомив військовий прокурор Рівненського гарнізону Юрій Табака, передає Громадське.

  За його словами, під час експерименту слідчі провели два підриви – з одним та з двома снарядами. Після підриву всі осколки зібрали й передали на експертизу для порівняння з тими, що були зібрані слідчими 6 липня.

  Табака розповів, що розглядаються такі версії вибуху міномета: перша – людський чинник (йдеться про подвійне зарядження міномета), друга – несправність "Молота", а третя версія – неналежний стан міни, яка заряджалась – з’явилася після проведення експерименту.

  Слід зазначити, журналістів до слідчого експерименту не допустили, пояснивши міркуваннями безпеки. На території полігону перебували лише слідчі, експерти науково-дослідного Інституту судових експертиз та спеціалісти Міністерства оборони.

  Нагадаємо, голова комітету Верховної Ради з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності Андрій Кожем’якін стверджує, що міномет "Молот" був виготовлений з порушенням технічних характеристик.

  Теги : міномети вибух сергій пашинський полігон експеримент
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів