За тендерними махінаціями у Держрезерві стоїть людина Курченка – ЗМІ

  29 Квiтня, 2015 10:25
  Непрозорі конкурсні торги Державного агентства резерву України призвели до втрати державою 18,36 млн грн.

  Опублікований 2 квітня 2015 року Комітетом з конкурсних торгів Держрезерву протокол розкриття пропозицій на конкурсних торгах з планової закупки рідкого палива, газу та дизельного палива містить інформацію щодо недобросовісного проведення тендеру, повідомляє Мінфін.

  Оголошені 31 грудня 2014 року конкурсні торги мали на меті закупку паливно-мастильних матеріалів у кількості 5 лотів по 3600 тонн.

  Найбільш економічно вигідну ціну за кожним лотом було запропоновано учасником торгів ТОВ "Трейд Коммодіті" – на загальну суму 413,1 млн грн. Однак переможцем стало ТОВ "Вог Аеро Джет", попри те, що ціна пропозиції цієї компанії перевищила найбільш економічно вигідну на 18,36 млн грн.

  Таким чином, було порушено ст. 3 закону "Про здійснення державних закупівель", яка визначає засади проведення закупівель: добросовісна конкуренція серед учасників; максимальна економія та ефективність; відкритість та прозорість на всіх стадіях закупівель; недискримінація учасників; об'єктивна та неупереджена оцінка пропозицій конкурсних торгів; запобігання корупційним діям і зловживанням; вільне переміщення товарів; свобода надання послуг.

  ЗМІ звинувачують у вказаних махінаціях відповідального за організацію та проведення торгів заступника голови комітету з конкурсних торгів Сергія Варламова, який вважається "людиною Курченка".

  Теги : корупція Держрезерв Курченко
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів