За прикладом Луценка: для призначення іноземця без освіти главою "ПриватБанку" змінили закон

  11 Сiчня, 2018 12:55
  Ще кілька днів тому особа без спеціалізованого диплома не могла очолювати фінансові установи в Україні.

  Новопризначений глава "ПриватБанку" Петр Крумханзл не має економічної або фінансової освіти й, аби він зміг очолити банк, було змінено українське законодавство.

  Про це повідомляє LIGA.net.

  Так, Крумханзл є кандидатом математичних наук, вищу освіту він здобував у Карловому університеті в Празі, котрий закінчив у 1990 році.

  Призначення Крумханзла главою "ПриватБанку" відбулося через 4 дні після набуття чинності закону, який дозволяє менеджерам без спеціалізованих дипломів бути керівниками українських банків. Раніше це заборонялося законом "Про банки і банківську діяльність". Тепер же, щоб очолити банк в Україні, достатньо мати будь-який диплом про вищу освіту.

  Вказаний закон було підписано президентом Петром Порошенком 3 січня. Верховна Рада ухвалила його 16 листопада минулого року. За даними видання, приблизно в той же час кандидатура Крумханзла отримала попереднє схвалення наглядової ради банку.

  Як відомо, це вже не вперше, коли задля призначення певної особи на посаду змінювалося українське законодавство. Свого часу були внесені зміни до закону про прокуратуру, аби відомство зміг очолити чинний генпрокурор Юрій Луценко.

  Теги : Приватбанк вища освіта Крумханзл
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів