За наказом Порошенка заарештовано американського бізнесмена

  1 Грудня, 2017 21:47
  Суддя, який працював на сепаратистів у ЛНР, виконав замовлення Адміністрації президента й ухвалив арешт американського інвестора Ігоря Бойка.

  Суддя Печерського районного суду міста Києва Віталій Писанець виніс ухвалу про арешт американського інвестора, власника Житомирської кондитерської фабрики Ігоря Бойка. Сам Бойко неодноразово заявляв, що президент Петро Порошенко організував його кримінальне переслідування з метою змусити відмовитися від позову в Міжнародному арбітражі.

  За ухвалою суду іноземного бізнесмена заарештовано на два місяці з правом застави 48,6 млн гривень. Суддя Писанець, який до 2015 року обіймав посаду голови міського суду окупованого Свердловська Луганської області й був пов’язаний із терористами ЛНР, виніс рішення з абсолютним порушенням усіх процесуальних норм.

  Суддя Печерського суду, нехтуючи нормами КПК та правами американського бізнесмена, безпідставно відхилив усі клопотання й обґрунтування сторони захисту. Натомість під час судового розгляду задовольняв абсолютно всі клопотання прокурора, навіть ті, які суперечать нормам КПК.

  Ухвалою суду було змінено іншу постанову цього ж суду і заставу в 4,8 млн гривень замінили на двомісячний арешт. Варто зазначити, що це перший випадок у практиці Печерського суду, коли застава змінюється на арешт. Це вкотре доводить заангажованість судді та політичний характер процесу над американським бізнесменом.

  Більш того, після ухвалення судом рішення про взяття під варту, Ігоря Бойка відвезли в Печерське відділення поліції, де його було побито.

  Ігор Бойко вже неодноразово заявляв, що справа проти нього повністю сфальсифікована і має замовний характер. Замовником справи бізнесмен називає президента України Петра Порошенка. Кондитерська фабрика Бойка займала 3 місце на кондитерському ринку України і була одним із основних конкурентів корпорації Петра Порошенка "Рошен".

  Житомирська кондитерська фабрика була захоплена силами поліцейського спецназу в січні 2016 року і відтоді практично припинила свою роботу. 1 листопада Ігор Бойко подав позов до держави Україна в Міжнародний арбітраж через захоплення й фактичну експропріацію його підприємства. Кримінальне переслідування Бойка та його арешт – спроба залякати іноземного бізнесмена і змусити відмовитись від позову до Міжнародного арбітражу.

  Теги : Порошенко Рошен Roshen Петро Порошенко печерський суд рейдерське захоплення «ЖЛ» ігор бойко Житомирська кондитерська фабрика
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів