За імпічмент Порошенка підписалися 37 нардепів

  16 Травня, 2018 13:53
  Збирати підписи парламентарів для усунення Порошенка з посади президента почали 14 травня.

  Під ініціативою позафракційного народного депутата Юрія Дерев’янка та партії "Рух нових сил" про запуск парламентської процедури відставки президента Петра Порошенка в порядку імпічменту підписалося 37 нардепів.

  Про це із трибуни Верховної Ради заявив сам Дерев’янко, продемонструвавши відповідні папери, передає кореспондент інтернет-видання UA1.

  За його словами, впродовж останніх 2 років у ЗМІ сплила величезна кількість фактів про Порошенка, які потребують розслідування.

  Йдеться, наголосив Дерев’янко, про офшори Порошенка, афери під час купівлі палива для армії "Трейд Коммодіті", корупцію на закупівлях військової техніки на президентських заводах, про схему "Роттердам+", яка, ймовірно, дає надприбутки главі держави.

  Сюди також слід додати, зауважив нардеп, і закупівлю неякісних медичних автомобілів для армії у компаній, пов’язаних із Порошенком, а також володіння президентом зерновими і крохмальними бізнесами у Росії – ТОВ "Крохмалпродукт" у Липецьку.

  Слід зазначити, для ініціювання питання про усунення президента з поста в порядку імпічменту без внесення його у порядок денний потрібно підписи 226 нардепів.

  Як відомо, збір підписів за імпічмент Порошенку розпочато 14 травня. За один день під документом свої підписи поставили 14 народних депутатів.

  Теги : Порошенко Петро Порошенко імпічмент юрій дерев’янко
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів