За читання безкоштовних лекцій суд визнав співробітницю НАБУ винною у корупції

  20 Жовтня, 2016 16:19
  СБУ та влада продовжує активну протидію Національному антикорупційному бюро.

  За поданням СБУ Солом'янський районний суд Києва за читання лекцій визнав винною у корупції співробітницю НАБУ Катерину Везелеву-Борисову.

  Про це "винна" в адмінпорушенні написала на своїй сторінці у Facebook.

  "Враховуючи те, що нині, чітке визначення викладацької діяльності відсутнє у чинному законодавстві України – суд довго-довго думав та розтлумачив
  поняття на свій лад. Суддя вважає, що "викладацька діяльність" – це діяльність особи як викладача тієї чи іншої навчальної дисципліни тільки в освітньому закладі у
  вигляді читання лекцій, проведенні семінарів, практичних та інших занять, гуртків, секцій тощо", – написала Везелева-Борисова.

  Народний депутат від фракції БПП Сергій Лещенко стосовно цієї ситуації зазначив, що система у вигляді СБУ "завдає черговий удар по антикорупційним органам".

  "За поданням СБУ суд визнав винною співробітницю НАБУ...яка мала нахабство...читати лекції. Не вкрасти, не продати рішення, не відмазати за гроші. Вона лише читала лекції. Це - рівень, який демонструє департамент "К" Служби безпеки України на чолі з вірним бійцем Грановського Демчиною. Україна стогне від мільярдної корупції, скрізь відкатисмотрящі, тендери для своїх - а СБУ бігала за співробітницею НАБУ, яка читала лекції на запрошення німецького фонду Еберта - структури урядової партії соціал-демократів Німеччини. Маразм? Ні, цілеспрямована кампанія з дискредитації НАБУ", – написав нардеп.

  Нардеп пообіцяв підтримати "винувату" співробітницю НАБУ під час апеляції.

  Теги : СБУ сергій лещенко НАБУ Солом'янський райсуд
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів