З виділених коштів на відновлення будинків Маріуполя вкрали 2 млн гривень - активісти

  4 Серпня, 2015 13:15
  Місто недорахувалось значної суми коштів.

  З виділених з держбюджету 10 мільйонів гривень на відновлення обстріляного мікрорайону Маріуполя вкрали 2 млн гривень. Про це журналістам розповіли представники громадської організації "Ініціативна група Разом", передає кореспондент UA1.

  "Будинки, які потрапили в перелік відновлення не відповідають дійсності", - розповіли члени організації.

  За словами одного з активістів організації Максима Бородіна, у перелік відновлення потрапило 5 будинків, які не мали реальних руйнувань. Він розповів, що всю цю інформацію активісти передали до прокуратури і в Міністерство внутрішніх справ.

  "З десяти виділених мільйонів Кабінетом міністрів для допомоги по відновленню постраждалих будинків у результаті теракту було виділено 3,5 мільйони за рішенням сесії Маріупольської міськради. З цих 3,5 мільйонів два було, як мінімум, використанні не за цільовим призначенням. Ці гроші були направлені на ремонт будинків, які не постраждали від обстрілу і не потребували ремонту", - розповів представник організації Петро Андрющенко.

  Нагадаємо, що мікрорайон "Восточный" в Маріуполі терористи розстріляли 24 січня. За чотири дні після цього прем'єр Арсеній Яценюк виділив 10 млн гривень на відновлення мікрорайону.

  Теги : бойовики обстріл Маріуполь громадська організація
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів