З "ПС" треба спитати за матеріали, знайдені у будинку Пшонки, - Найєм

    10 Квiтня, 2015 15:02
    Нардеп просить ГПУ офіційно звернутись до представників "Правого сектору" і запитати, куди поділись "цікаві" документи з будинку Віктора Пшонки після Майдану.

    У представників "Правого сектору" треба запитати, куди були передані матеріали кримінальних справ, знайдені у будинку екс-генпрокурора Віктора Пшонки.

    Про це у своєму Facebook написав народний депутат Мустафа Найєм.

    За його словами, "матеріали кримінальної справи проти Юлії Тимошенко мають бути в розпорядженні "Правого сектору", адже саме його представники захопили будинок Віктора Пшонки після Майдану.  А там знаходилась більша частина документів, у тому числі експертизи, протоколи допитів та схеми.

    "Я був одним із журналістів, який опинився в будинку екс-генпрокурора на запрошення бійців ПС і особисто бачив більше півтора десятка томів справи проти Юлії Тимошенко. У цих документах, крім іншого, були також матеріали про свідків і фігурантів вбивства Євгена Щербаня, про справу "Кіотського протоколу" і "машин швидкої допомоги" – пише Найєм.

    Також він наголосив, що "цінність цих документів не тільки в тому, що вони можуть виправдати/звинуватити пані Тимошенко, а й пролити світло на те, як фальсифікували цю справу в Генеральній прокуратурі, як у цьому була задіяна адміністрація Віктора Януковича та іноземні компанії, які проводили експертизу всієї справи Юлії Тимошенко".

    На його думку, Генеральна прокуратура має офіційно запитати в учасників "Правого сектору", де зберігаються ці документи чи куди вони були передані після Майдану.

    Теги: Мустафа Найєм Правий сектор документи
    Коментарі
    1000 символів лишилося
    ТОП МАТЕРІАЛІВ      Архів