З Онищенком тісно спілкується ФБР

  3 Грудня, 2016 14:56
  Сергій Лещенко заявив, що ФБР тісно спілкується з Онищенком з приводу документів з компроматом на владну верхівку України.

  Нардеп від БПП Сергій Лещенко заявив на своїй сторінці в Facebook, що ФБР тісно спілкується з народним депутатом Олександром Онищенком з приводу документів з компроматом на владну верхівку України.

  "Сьогодні з Онищенком тісно спілкується ФБР, а інформація про схеми діючої української верхівки дамокловим мечем висітиме над президентом і його спільниками", – йдеться в заяві.

  При цьому він підкреслив, що "він (Онищенко – ред.) запустив механізми, про наслідки яких ми можемо дізнатися лише за місяці або роки", провівши при цьому паралель між конфліктами Онищенка-Порошенка та Кириченка-Лазаренка.

  "Зв'язка Порошенко-Онищенко є рімейком сюжету з Лазаренком і його смотрящим Кириченком. Нагадаю: Кириченко був головним спільником прем'єра Лазаренка і навіть став його кумом, посидів з ним півроку в одній камері американської в'язниці, але коли стала підгорати земля під ногами – заклав свого друга "федералам", – зазначив нардеп.

  Нагадаємо, у США не підтвердили отримання компромату на Порошенка від Онищенка.

  Теги : Порошенко сергій лещенко ФБР олександр онищенко
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів