З Єфремова зняли браслет

  4 Листопада, 2015 17:23
  Тепер ГПУ може просити про більш суворий запобіжний захід екс-нардепу.
  Фото з відкритих джерел
  Фото з відкритих джерел

  Генпрокуратура підтверджує закінчення терміну перебування під заставою  Олександра Єфремова і попереджає, що в разі неявки на судове засідання вимагатиме більш суворого запобіжного заходу.

  Про це повідомили в Управлінні зв'язків із громадськістю та ЗМІ Генпрокуратури.

  "Строк дії обов’язків, покладених на підозрюваного Єфремова закінчився 01.11.2015. В межах строку дії обов’язків, покладених на нього, 20 жовтня  2015 ГПУ скерувала обвинувальний акт стосовно нього для розгляду до суду", - розповіли в управлінні.

  Зазначається, що підготовче судове засідання, під час якого Генпрокуратурою буде ініційовано питання щодо подальшого застосування до Єфремова покладених на нього раніше обов’язків, призначено судом на 10 листопада, тобто після спливу терміну дії попередніх обов’язків, покладених на підозрюваного.

  При цьому у ГПУ наголосили, що в разі ухилення Єфремова від явки до суду, "Генпрокуратура буде ініціювати застосування до нього більш суворого запобіжного заходу, а грошові кошти внесені як застава будуть звернені в дохід держави".

  Водночас, як повідомив начальник управління спецрозслідувань Сергій Горбатюк, у середу вранці було перше засідання суду, під час якого з Єфремова зняли браслет.

  "Сьогодні відбулося засідання. Було заявлено клопотання про відвід судді, бо одна суддя з трійки була слідчою суддею і не має права розглядати справу по суті", - розповів він.

  Горбатюк наголосив, що після цього засідання перенесли на 10 листопада, а з Єфремова зняли браслет, хоча ГПУ ще 20 жовтня направила до суду прохання призначити засідання для продовження терміну дії зобов'язань.

  За словами начальника управління спецрозслідувань, суд мав протягом п'яти днів призначити засідання і встигнути розглянути питання до того моменту, як закінчиться дія запобіжного заходу Єфремова, тож враховуючи порушення термінів, дії суду можна розглядати як порушення законодавства.

  Разом з тим, Горбатюк зазначив, що виїзд через офіційні пункти пропуску Єфремову перекритий. А якби в нього було бажання утекти через якісь канали, він би вже міг це зробити, адже браслет був вдягнений лише в нічний час, а вдень він був вільним від контролю і міг пересуватися будь-де.

  Теги : ГПУ суд запобіжний захід єфремов
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів