Юрія Бойка до виборів готують американські технологи – ЗМІ

  2 Липня, 2018 11:26
  За інформацією ЗМІ, підготовкою передвиборчої кампанії Юрія Бойка займаються американські спеціалісти з компанії Сlearpath strategies.

  Лідера парламентської фракції "Опозиційний блок" Юрія Бойка до президентських виборів спільно готують американські та українські політтехнологи.

  Про це повідомляє УП, зазначаючи, що Бойка "ведуть" одразу дві групи спеціалістів: українські технологи з "Центру політичних рішень" та американці з компанії Сlearpath strategies, що, за словами, джерела в політсилі, продиктоване нерозумінням останніх українських реалій – "Американці мають класний досвід, вони постійно пропонують інновації, але не мають розуміння українських реалій. Через це ми взяли ще наших політтехнологів, які приземляють їх, – і виходить дуже красиво".

  При цьому зауважується: до роботи над Бойком-кандидатом залучені троє американських технологів:

  • Девід Блюстоун – створення стратегій, розробці та аналізі фокус-груп;
  • Джон Гарретт – брендування, слогани, повідомлення для цільових аудиторій;
  • Кейт Маккартні – детальне вивчення виборців та аналіз громадської думки.

  "У роботі щодо Бойка американці відповідають за стратегію кампанії та роботу з електоратом. Натомість українські технологи курують його імідж, розробляють меседжі та слогани – їхня робота сфокусована на самому кандидатові", – резюмує видання.

  Як відомо, за результатами опитування Соціологічної групи "Рейтинг" найбільшу підтримку серед українців має лідер "Батьківщини" Юлія Тимошенко – 16%.

  Теги : США Юрій Бойко Опозиційний блок президентські вибори
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів