Яроша скинули через спротив зробити революцію

  11 Листопада, 2015 19:12
  У "ПС" стверджують, що нібито "окреме коло осіб" умовили Яроша не визнавати революційний вектор руху.
  Дмитро Ярош
  Фото: відкриті джерела
  Дмитро Ярош

  У "Правому секторі" пояснили, чому в русі відбувся переворот і Дмитру Ярошу довелося скласти повноваження очільника.

  Таке повідомлення з'явилося на сайті "ПС".

  Як зазначається, 8 листопада на Київщині пройшла конференція членів проводу руху. Яроша на ній не було. Під час конференції було обрано провід усього руху (як відомо, до того був лише провід партії). Також була розроблена стратегія руху, у центрі якої -невизнання легітимною владою "режим" чинного президента Петра Порошенка. І головне - революційний шлях боротьби.

  Також на сайті "ПС" повідомляється, що мовляв Яроша намовило не визнавати рішення конференції та революційного вектору "окреме коло осіб, з меркантильними інтересами та амбіціями", яке визріло в лавах руху, поширювало плітки й інтриги, намагалось впливати на політику руху. Саме діяльність цих осіб призвела до того, що Ярошеві довелося піти.

  Нагадаємо, сьогодні з'явилась заява Дмитра Яроша про те, що частина членів руху на конференції оновила керівництво "Правого сектору" без його дозволу. Ярош наголосив, що путчисти визначили інший шлях розгортання націоналістичного руху, які суперечили його переконанням, тому відмовився їх затверджувати.

  На порталі "ПС" також розміщено список оновленого проводу руху. Туди увійшли: Андрій Стемпіцький, Юрій Палій, Андрій Тарасенко, Василь Лабайчук та Арсеній Білодуб.

  Теги : Дмитро Ярош Правий сектор
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів