Ярош заявив, що конфлікт із ЗСУ вдалося нейтралізувати

  30 Квiтня, 2015 08:37
  "Правий сектор" погоджується на єдиний варіант – прийняття Закону про Добровольчий український корпус.
  Дмитро Ярош
  Фото: відкриті джерела
  Дмитро Ярош

  Лідер "Правого сектора" Дмитро Ярош заявив, що конфлікт між Добровольчим українським корпусом та ЗСУ вдалося нейтралізувати.

  Про це він написав у Facebook, назвавши намагання зіштовхнути армійців та добровольців ДУК "ПС" "кремлівською провокацією".

  За словами Яроша, єдиний прийнятний варіант – це прийняття Верховною Радою Закону про Добровольчий український корпус, про що вже були домовленості. Всі інші варіанти він назвав "ігрищами ворогів України з метою знищити добровольчий рух".

  Ярош відзначив, що командування ДУК виконувало всі без винятку накази керівництва АТО та Генштабу, тому будь-які заяви про нібито "непідконтрольність" ДУК "ПС" є неправдивими.

  Також він підкреслив, що ДУК не складе зброї та буде і надалі воювати за Батьківщину, а всі спроби зруйнувати добровольчий рух будуть натикатись на тотальний опір. Наразі ж частини і підрозділи ДУК "ПС" діють згідно планів свого командування, зазначив Ярош.

  Нагадаємо, 28 квітня базу "Правого сектору" на Дніпропетровщині оточили військові ЗСУ. Після піднятого у ЗМІ скандалу Генштаб пояснив це навчаннями десантників і закликав "ПС" ввійти до складу Збройних сил. Інші силові відомства також заявили, що добровольці мають бути "легалізовані" та підпорядковуватись ЗСУ

  Теги : Дмитро Ярош ЗСУ Правий сектор ДУК конфлікт
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів