Ярош засновує новий рух

  28 Грудня, 2015 09:32
  Він залишає занадто радикальний "Правий Сектор".

  Дмитро Ярош разом зі своєю командою виходить із Національно-визвольного руху "Правий сектор", і натомість ініціює створення нового громадсько-політичного руху.

  Про це він написав у своєму блозі на "Секторі правди".

  Він пояснив таке рішення новим етапом розвитку руху "Правого Сектору" як революційної структури, яка, на думку Яроша, вже виконала свою місію.

  "Зараз настав час зосередитись на державотворчих речах. Наш рух виріс, зміцнів і переходить на новий етап свого розвитку. Тепер ми хочемо постати не як вузько-функціональний, а як загальнонаціональний патріотичний рух, з метою об'єднати усіх патріотів України. Без радикалізму на межі з маргінесом, але й без ліберальної демагогії" – написав він.

  Ярош розповів, що новий рух опозиційний до чинної влади, але не вважає доцільним криваві бунти проти неї.

  З цих причин він оголосив про створення нового громадсько-політичного руху, установчий з'їзд якого планується в лютому. "Працюємо зараз над його розбудовою, концепцією діяльності, програмовими засадами", додав Ярош.

  Щодо Добровольчого Українського корпусу, Ярош заявив, що він має рости і розвиватися далі, та перейти на якісно новий рівень. Тому 5-й і 8-й батальйони ДУК і медичний батальйон "Госпітальєри" реорганізовуються у Добровольчу Українську армію. Вона буде однією зі структур створюваного нового руху.

  "Ми продовжуємо воювати на фронті проти зовнішнього агресора і працювати на розбудову нашої Держави в тилу" – сказав наостанок Дмитро Ярош.

  Теги : Дмитро Ярош Правий сектор ДУК
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів