Ярош пішов на мирову з силовиками: написали "дорожню карту"

  14 Травня, 2015 10:29
  Ярош сподівається, що тепер всі непорозуміння відійдуть у минуле.
  Фото: прес-служба ПС

  Лідер "Правого Сектору" Дмитро Ярош зустрівся з керівництвом ЗСУ, щоб вирішити непорозуміння між добровольцями та командуванням Генштабу. Також було презентовано законопроект про Добровольчий Український Корпус.

  Про це у Facebook повідомив сам Дмитро Ярош.

  За його словами, на зустрічі з керівництвом силових відомств були присутні він, командир ДУК "ПС" Андрій Стемпіцький та заступник комбата 5 ОБАТу  Валерій Чоботар.

  "Домовились зняти напругу навколо Корпусу і не допускати неузгоджених дій як з одного, так і з другого боку. Написали дорожню карту співдії державних силових структур і ДУКу, презентували законопроект про Добровольчий Український Корпус" – розповів Ярош.

  Також він висловив сподівання, що цього разу всі домовленості будуть виконані, а "непорозуміння відійдуть у минуле".

  Як повідомлялось, між "Правим Сектором" та командуванням Генштабу виникали конфлікти. Так, 28 квітня підрозділи ЗСУ намагались роззброїти "ПС", бійці ж назвали це дискредитуванням добровольчих підрозділів з боку влади. Своєю чергою, Генштаб пояснював це тим, що всі збройні формування мають бути "легальні" і підпорядковуватись ЗСУ.

  9 травня знову стався інцидент: Генштаб вимагав від "Правого Сектора" покинути територію навчального центру "Десна". Тоді Ярош заявив, що рішення про тиск на "ПС" приймаються на рівні Президента.

  "Правий Сектор" наразі домагається легалізації не підпорядкуванням ЗСУ, а прийняттям закону про Добровольчий Український Корпус. 

  Теги : Дмитро Ярош ЗСУ Правий сектор Генштаб ДУК
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів