Ярош презентував свій новий рух

  24 Лютого, 2016 18:09
  Новий рух колишнього лідера "Правого сектора" отримав назву "Державницька ініціатива Яроша (ДІЯ)".
  Фото з відкритих джерел

  24 лютого колишній лідер "Правого сектора", позафракційний народний депутат Дмитро Ярош презентував свій новий національний рух "Державницька ініціатива Яроша (ДІЯ)", заявивши, що "він (рух - Ред.) має намір брати участь у виборах на всіх рівнях".

  Втім, Ярош зазначив: все буде залежати від строків.

  "Якщо політична криза не закінчиться, буде розпуск Верховної Ради і вибори, наприклад, в травні, то навряд чи ми будемо готові сформувати якийсь партійний пул, який міг би туди провести своїх людей. Якщо процес затягнеться до осені – ми будемо більш підготовлені. Тут треба більш-менш прагматично підійти до цього питання. Але бажання у багатьох наших людей йти в депутати різних рівнів, брати участь у всіх виборах є", – йдеться в заяві.

  Водночас він підкреслив: "Яка буде методологія і партійні конструкції – це також зараз на стадії обговорення. Ми розглядаємо різні варіанти – чи буде це об'єднання багатьох партій в одну, або це буде робота за кількома напрямками – це буде видно, тому що з партіями важко – у кожного свій інтерес".

  Разом з тим, Ярош наголосив: "Зараз мова йде про рух – ми не створюємо ще однієї партії, яка б конкурувала. Рух може делегувати своїх людей в різні партійні осередки. І може створити якусь партію, але це повинен прийняти з'їзд, який відбудеться в травні".

  НагадаємоІнтерпол зняв зі свого офіційного сайту інформацію про міжнародний розшук Дмитра Яроша.

  Теги : Дмитро Ярош Верховна Рада Правий сектор вибори
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів