Ярош погодився очолити ДУК "Правий Сектор"

  13 Листопада, 2015 20:17
  Він подякував побратимам за підтримку.
  Фото з відкритих джерел

  Після звернення командирів Дмитро Ярош погодився очолити Добровольчий Український Корпус "Правий Сектор".

  Про це він сам написав на своїй сторінці у Facebook.

  Водночас, він зазначив, що "нічого катастрофічного" у його відставці з посади Провідника Національно-визвольного руху "Правий Сектор" немає, адже з моменту заснування організація робила ставку не на особу, а на українську національну ідею. Також він заявив, що не розглядає своєї участі в інших політичних та громадських організаціях.

  Він розповів, що, можливо, не всі побратими згодні з його політичними мирними методами впливу на чинну владу, а вимагають іти шляхом державного перевороту. Але він своєї позиції змінювати не збирається.

  Також Ярош подякував за підтримку прихильникам Правого Сектору, бойовим батальйонам та Штабу ДУК ПС.

  "Коли ми тільки починали воювати проти російсько-терористичних військ, то я сказав, що ми пройдемо весь цей шлях разом, а ця війна, на жаль, ще далеко не завершена, тому я з вдячністю приймаю цю пропозицію і заявляю про те, що беру на себе командування Штабом Корпусу, 5-им, 8-им батальйонами та батальйоном "Госпітальєри". Нарада щодо подальшої діяльності Корпусу буде проведена у найближчий час. Інформацію про це доведу додатково…" – написав Дмитро Ярош.

  Нагадаємо, після того, як Ярош залишив посаду Провідника "Правого сектору"ДУК просив його повернутись та очолити корпус.
  Теги : Дмитро Ярош Правий сектор ДУК
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів