Яресько попередньо дала згоду стати прем'єром – джерела

  4 Березня, 2016 16:33
  Серед умов, які висуває Яресько: технократичний склад Кабінету міністрів без партійних квот та жодного політичного тиску.
  Наталя Яресько
  Фото: відкриті джерела
  Наталя Яресько

  Очільниця Міністерства фінансів Наталія Яресько попередньо дала згоду стати прем'єром, але за кількох умов.

  Про це пише "Українська правда", посилаючись на джерела в Адміністрації президента.

  Як зазначає видання, стратегічна сімка з найближчого оточення президента та прем'єра умовляє Арсенія Яценюка подати у відставку.

  Серед умов, які висуває Яресько: технократичний склад Кабінету міністрів без партійних квот та жодного політичного тиску.

  Також джерело каже, що нинішній міністр фінансів наполягає на безпосередному діалогові з Верховною Радою, для того, щоб урядові ініціативи були підтримані усіма фракціями коаліції.

  Окрім того, Яресько пропонує кілька кандидатів для нового складу уряду. В якості віце-прем'єрів: главу АП Бориса Ложкіна та заступника голови АП Дмитра Шимківа, на посаду міністра енергетики – нинішнього замміністра економіки Юлію Ковалів.

  Водночас, вона категорично проти таких осіб як: замглави Адміністрації президента Віталій Ковальчук (раніше висував свою кандидатуру на посаду першого віце-прем'єра-міністра економіки), глава Міністерства енергетики Володимир Демчишин та глава Міністерства соціального розвитку Павло Розенко.

  Нагадаємо, 26 лютого з'явилася інформація про ймовірну відставку чинного прем'єра Арсенія Яценюка.

  Однак, такі відомості спростували у прес-центрах глави уряду та президента.

  Водночас, "Українська правда" пише, що опоненти Арсенія Яценюка вже готові наступного тижня ініціювати позачергове засідання Ради, де за планом прем'єр добровільно погодиться піти у відставку.

  Теги : Кабінет Міністрів Яресько прем'єр-міністр
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів