Ярема "злив" справу колишнього міністра екології Злочевського, – Лещенко

  6 Травня, 2015 13:57
  Народний депутат розказав, як Генеральна прокуратура працювала під час головування Віталія Яреми.
  Віталій Ярема
  прес-служба ГПУ
  Віталій Ярема

  Під час керівництва Віталія Яреми в ГПУ працювала корупційна схема для високопоставлених чиновників.

  Про це у своєму блозі на "Українській правді" повідомив нардеп Сергій Лещенко.

  Член БПП заявив, що схема, за якою прокурори "злили" кримінальну справу екс-міністра екології Миколи Злочевського використовувалась соратниками Віктора Януковича для зняття європейських санкцій. Основою цієї схеми були листи-індульгенції для високопосадовців.

  Лещенко повідомив, що Злочевський уникнув покарання, попри докази, оскільки 2 грудня 2014 року слідчий ГПУ повторно написав в суд виправдувального листа. Це відбулося за день до рішення суду про продовження або зняття арешту на майно екс-міністра. За поданою інформацією нардепу стало відомо, що працівники прокуратури, які писали виправдувальні листи для Злочевського – підпорядковувались заступникам Яреми Миколі Герасимюку та Олегу Заліско.

  В результаті дій Генпрокуратури справа Злочевського була передана до МВС. Пізніше Злочевський все ж таки отримав обвинувачення про підозру у вчиненні злочину, але адвокати, посилаючись на листи від прокуратури врятували екс-міністра.

  Лещенко відзначив, що новий заступник голови ГПУ Юрій Столярчук пообіцяв дослідити й надати правовий статус діям прокуратури в справі Злочевського.

  Теги : ГПУ сергій лещенко Віталій Ярема
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів