Ярема "кришував" борделі та збирав компромат на чиновників

  6 Травня, 2015 16:30
  Під час перебування на посаді начальника ГУВС м. Києва Віталій Ярема систематизував "кришування" мережі борделів.

  Зокрема, за його наказом співробітниками Департамента МВС по боротьбі зі злочинами, пов'язаними з торгівлею людьми, було створено базу даних клієнтів секс-послуг, повідомляє "Дорожній контроль".

  Раніше міністр внутрішніх справ Арсен Аваков на своїй сторінці у Facebook повідомив про звільнення всіх міліціонерів, затриманих за підозрою в сприянні діяльності підпільних публічних будинків і салонів.

  Однак, як з'ясувалося пізніше, згадані особи не були звільнені, а лиш відсторонені від посад або перебувають у розшуку. Одного з підозрюваних було відпущено під заставу.

  Аваков відмовляється коментувати поточну ситуацію, що дає підстави журналістам підозрювати його в особистій зацікавленості у вирішенні даного питання.

  Окрім отримання фінансової вигоди керівництво МВС звинувачують у бажанні використовувати базу клієнтів столичних повій з метою шантажу.

  Згідно з результатами журналістського розслідування прибуток від незаконної діяльності становив близько 1 млн 100 - 150 тис. доларів на місяць, хоча раніше главою МВС була озвучена цифра в 350 тис. доларів.

  Теги : Арсен Аваков Віталій Ярема торгівля людьми
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів