Янукович змінив Конституцію за допомогою підроблених підписів, - ГПУ

  15 Квiтня, 2015 16:30
  Усі головні документи, на основі яких колишній очільник України узурпував владу в 2010-му році, виконані однією особою, що є порушенням закону.

  У Генпрокуратурі заявляють про фальсифікацію екс-президентом Віктором Януковичем документів для розширення своїх повноважень при поверненні Конституції 1996 року.

  Про це повідомив заступник генпрокурора Юрій Столярчук на засіданні Антикорупційного комітету Верховної Ради.

  Конституційний суд приймав своє рішення про повернення Основного закону 1996 року за допомогою підроблених підписів деяких нардепів. Експертний висновок Інституту держави і права імені Корецького ідентичний листу Януковича, наданому до КС.

  Представник ГПУ Степан Божило, в свою чергу, розповів, що лист Януковича та висновок Інституту Корецького виконані однією особою.

  "Це була змова вищого керівництва держави, що полягала в поданні документів до КС, супроводі документів до пленарного засідання КС і виконанні рішення КС. Конституційне подання депутатів, імовірно, виконано тією ж особою", - вважає він.

  Нагадаємо, в 2010 році Конституційний суд повернув Конституцію 1996 року, за якою Україна отримала президентсько-парламентську форму правління.

  Теги : ГПУ генпрокуратура Конституція Янукович
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів