Янукович вивів $1,5 млрд з України завдяки компанії Гонтаревої

  10 Сiчня, 2018 16:28
  Компанія глави Нацбанку була посередником.

  Українська інвестиційна компанія ICU (Investment Capital Ukraine) причетна до виведення Віктором Януковичем 1,5 млрд доларів з України.

  До такого висновку прийшли журналісти арабського видання Al Jazeera, які провели своє розслідування.

  Посилаючись на рішення Краматорського районного суду, видання заявляє, що в період з 2012 по 2014 рік ICU виступала посередником щодо купівлі облігацій, деномінованих в доларах, від імені восьми кіпрських компаній. Саме в цей період раду директорів компанії очолювала голова Національного банку України Валерія Гонтарева.

  Також в матеріалах суду описана складна мережа компаній, які брали участь у виведенні коштів на офшорні рахунки.

  "Не дивлячись на те, що в рішеннях суду не фігурують прізвища, нескладно здогадатися, що всі ці компанії, які "були трубопроводом для викачування грошей з країни", ведуть до екс-президента-втікача України", – стверджують журналісти.

  Також в судових матеріалах фігурують такі персони з найближчого оточення Януковича, як Сергій Курченко, якого називають "гаманцем Януковича".

  Сама ж Гонтарева заявила, що ні вона ні компанія ICU "не бачила нічого підозрілого" в цих операціях.

  Відзначається, що президент України Петро Порошенко вибрав саме компанію ICU для продажу своїх активів в корпорації Roshen, яка надалі була передана в "сліпий" траст компанії Rothschild Trust.

  Нагадаємо, екс-керівництво держави – Віктор Янукович, Микола Азаров, Олександр Захарченко та ін. – до сих пір є Героями України.

  Теги : Янукович гонтарева
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів