Янукович хоче отримати від України компенсацію через Європейський суд

  22 Жовтня, 2015 19:28
  Юристи президента-втікача продовжують працювати у справі щодо скасування проти нього санкцій.
  Фото з відкритих джерел

  Екс-президент Віктор Янукович хоче отримати від України додаткову грошову компенсацію через Європейський суд.

  Про це йдеться в повідомленні британської адвокатської компанії Joseph Hage Aaronson LLP, яка представляє інтереси Януковича.

  Зокрема зазначається, що Європейський суд загальної юрисдикції постановив, що Україна має сплатити юридичні витрати президента Януковича "після невдалої спроби української влади приєднатися до справи про скасування санкцій".

  Захист Януковича додав, що судовий процес щодо скасування санкцій проти нього почався у травні 2014 року. Через 4 місяці українська влада подала до Європейського суду загальної юрисдикції клопотання з проханням дозволити Україні приєднатись до судового процесу. Янукович у відповідь подав свої заперечення. У грудні ж 2014-го українська влада поінформувала суд про те, що вона відкликає своє клопотання.

  Юристи Януковича подали клопотання, і в березні 2015 року Європейський суд загальної юрисдикції ухвалив, що Україна повинна сплатити витрати, яких зазнав Янукович у зв’язку з оскарженням ним спроб України приєднатись до справи про скасування санкцій.

  Адвокат Джо Хейг заявив, що Янукович відкидає звинувачення, "висунуті українським режимом", про скоєння ним кримінальних злочинів, та оскаржує санкції проти нього. Спроби ж української влади приєднатись до справи про скасування санкцій ЄС "були політично мотивованими і помилковими". Адвокат додав, що юристи Януковича продовжують працювати у справі щодо скасування проти нього санкцій.

  Нагадаємо, Віктор Янукович подав позов до Європейського суду з прав людини "через регулярні порушення Україною прав людини щодо нього".
  Теги : суд санкції Янукович
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів