Яценюка спіймано на брехні в прямому ефірі

  13 Березня, 2017 11:42
  Говорячи про свої досягнення на посаді прем'єра, Яценюк відверто брехав.

  Видання vox ukraine провело фактчек виступу Арсенія Яценюка в ефірі "Свободи слова" на ICTV, виявивши в його заявах 4 неправдиві твердження.

  Так, наголошується: за його словами, "на казначейському рахунку цілої держави 108 тис. грн було, коли призначили уряд після Майдану", в той час, як "Яценюка було призначено прем’єр-міністром 27 лютого 2014 – станом на початок березня 2014 року вхідне сальдо єдиного казначейського рахунку становило 3,6 млрд грн, більше того, з 2002 року сума грошей на ЄКР жодного разу не опускалась нижче 400 млн грн".

  Крім того, підкреслюється, говорячи, що він "добре пригадує, що було з газом – сховища пусті, контракту немає", Яценюк збрехав, оскільки "за даними НАК "Нафтогаз", обсяги природного газу у підземних сховищах газу України у вересні 2013 року становили 15,8 млрд куб м, а у квітні 2014 року скоротилися до 7,2 млрд куб м, але контракт із Газпромом у березні 2014 ще був чинним".

  Також наголошується: лукавив екс-прем’єр і тоді, коли казав, що "Президент України відповідно до Конституції приймає рішення про призначення та звільнення Голови НБУ", адже Голова Національного банку призначається на посаду Верховною Радою України за поданням Президента України.

  І ще один факт брехні Яценюка був зафіксований під час його похвальби щодо результатів останніх парламентських виборів: заявляючи, що "на виборах 2014 року "Народному фронту" не давали навіть 5%", він відверто обманював, оскільки "за даними опитувань громадської думки, перед виборами 2014 року "Народний фронт" посідав друге місце відразу після БПП – такі дані давали Інститут Горшеніна (10,2%), Київський міжнародний інститут соціологій (10,8%), Український інститут соціальних досліджень імені Олександра Яременка (13,9%) – нижче 5% партія Яценюка не отримувала за жодним із опитувань".

  Раніше повідомлялось, що глава Національного банку Валерія Гонтарева може залишити свою посаду в квітні. На її місце претендує лідер "Народного фронту" Арсеній Яценюк.

  Теги : Нафтогаз нбу Арсеній Яценюк Євромайдан Народний Фронт
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів