Яценюк піариться в США за гроші Ахметова - Лещенко

  26 Серпня, 2015 16:16
  Співзасновники компанії, яку він звинуватив, заперечують будь-які зв'язки з олігархом.

  Піаром під час візитів прем'єр-міністра Арсенія Яценюка до США займається міжнародна компанія APCO, за якою стоїть Рінат Ахметов.

  Про це написав на "Українській правді" депутат та журналіст Сергій Лещенко.

  Вашингтонський офіс АРСО уклав угоду на просування уряду України у червні 2015 року.

  При цьому за послуги компанії платить компанія Communication for Change ("Комунікації для змін"). За медіа-супровід візиту Яценюка до Вашингтона 13-14 липня АРСО отримала 35 тисяч доларів.

  Також АРСО підтримує й візити в США очільника Мінфіну Наталії Яресько. Контракт на це укладений на період з 1 березня до 31 грудня цього року. Винагорода складає до 75 тис. доларів.

  Щодо компанії "Комунікації для змін", то, згідно з державним реєстром, вона була утворена в жовтні 2014 року Олександрм Харченком та Іветтою Делікатною.

  Делікатна є радником Міністерства інформаційної політики. А ось Харченко є керівником "Центру досліджень енергетики" – аналітичної структури, "створеної Рінатом Ахметовим для формування громадської думки".

  Співзасновником ТОВ "Центр досліджень: енергетика і політика" є голова наглядової ради ахметівського "Київенерго" Іван Плачков.

  Олександр Харченко звинувачення Лещенка спростовує. Він пише, що його організація займалась не піаром суто Яценюка, а в цілому форума, який проходив у Вашингтоні, і на якому були присутні всі ключові міністри уряду.

  Також Харченко запевняє, що не працює з жодним українським спонсором, а тільки з міжнародними організаціями, та, звичайно ж, не має жодного відношення до Ахметова. А "Центр досліджень енергетики" створений раніше, ніж структури Ахметова.

  Такими самими були й пояснення від Іветти Делікатної. Вона наголосила, що "Комунікації для змін" підтримує й аналогічні форуми в Берліні та Парижі, а також розробляє декілька програм для уряду, й усі ці проекти спонсоруються міжнародними організаціями. Щодо зв'язку компанії з Ахметовим Делікатна пояснень не дала.

  Теги : Рінат Ахметов Яресько Арсеній Яценюк сергій лещенко олександр харченко іван плачков
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів