Яценюк, Коломойський і Коболєв таємно зустрілися в МВС

  24 Червня, 2016 14:31
  Всередині міністерства на них чекав Аваков.

  Колишній прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк, олігарх Ігор Коломойський та голова "Нафтогазу" Андрій Коболєв ввечері 22 червня таємно зустрічалися з міністром внутрішніх справ Арсеном Аваковим на території Міністерства внутрішніх справ України.

  Про це повідомляють журналісти програми "Схеми", спільного проекту Радіо Свобода і телеканалу "UA:Перший".   

  "Схеми" зняли, як на територію міністерства заїхали авто Яценюка та Коболєва, та зафіксували припаркований тут же автомобіль супроводу Коломойського.

  Окремо вказується, що зустріч відбулась за годину до початку засідання наглядової ради "Укрнафти", де одним з ключових акціонерів є Ігор Коломойський. Журналісти підкреслюють, що наразі "Укрнафта" має борг перед державним бюджетом у розмірі майже 10 млн гривень.

  Як повідомлялося, згадане засідання не відбулося через відсутність кворуму. Коментуючи "Схемам" свою відсутність, Коломойський пояснив, що не відвідувати засідання наглядової ради "Укрнафти" йому порадили адвокати.

  Від коментарів щодо візиту в МВС олігарх відмовився.

  Журналісти підкреслюють, що візит Коломойського може бути обумовлений тим, що наразі саме міністр Аваков є посередником у перемовинах між олігархом та президентом Порошенком. Раніше цю роль виконував екс-прем’єр Арсеній Яценюк.

  Нагадаємо, народний депутат від БПП Сергій Лещенко заявив, що всі рішення Кабміну узгоджуються з міністром внутрішніх справ.

  Теги : Коломойський МВС Порошенко Арсен Аваков Арсеній Яценюк укрнафта Андрій Коболєв зустріч
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів