Яценюк: АМКУ має зробити все, щоб "Газпром" відповів за монополізм

  25 Травня, 2015 14:39
  Прем’єр доручив новому керівнику Антимонопольного комітету довести до кінця розслідування проти "Газпрому".
  Фото: прес-служба Кабміну

  Прем`єр-міністр України Арсеній Яценюк доручив новому керівництву Антимонопольного комітету України зробити все, щоб російський газовий монополіст "Газпром" був притягнутий до відповідальності.

  Про це він сказав, представляючи нового керівника АМКУ Юрія Терентьєва.

  Зокрема, прем’єр наголосив, що за порушення антимонопольного законодавства України "Газпрому" загрожує штраф у розмірі 10% від загальної виручки компанії (а це приблизно 9,3 млрд євро – ред.).  

  "Прошу голову Антимонопольного комітету разом з нашими європейськими партнерами докласти максимум зусиль для притягнення до відповідальності російського газового монополіста компанії "Газпром" за зловживання своїм монопольним становищем на українському ринку", - заявив Яценюк.

  Також прем’єр сказав, що від Антимонопольного комітету він очікує демонополізації ринку енергетики – в першу чергу, маючи на увазі монопольні змови та неконкурентні дії на ринку енергетики.

  Нагадаємо, Верховна Рада України призначила головою Антимонопольного комітету заступника генерального юрисконсульта гірничо-металургійного комбінату "Арселор Міттал Кривий Ріг" Юрія Терентьєва.

  Теги : Газпром Арсеній Яценюк АМКУ монополізм антимонопольний комітет
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів