Анексія Криму: ГПУ закрила справу проти Турчинова

  11 Червня, 2018 13:10
  Генерал АТО Павло Дісяк вважає, що ГПУ незаконно закрила справу стосовно втрати Криму.

  Генеральна прокуратура закрила кримінальне провадження щодо втрати Україною Криму проти глави РНБО Олександра Турчинова, екс-прем'єр-міністра Арсенія Яценюка, спікера Верховної Ради Андрія Парубія та інших чиновників, причетних до цієї справи.

  Рішення ГПУ є неправомірним і політично мотивованим, зазначив генерал АТО Павло Дісяк на Facebook, за заявою якого було відкрито цю справу.

  Генерал АТО зазначив, що вчора його адвокат отримав постанову слідчого з приводу закриття кримінального провадження стосовно втрати Україною Криму. Водночас Дісяк заявив, що має намір оскаржити вищезазначену постанову в суді.

  На його думку, ГПУ провела не повне розслідування справи про втрату Україною частини території. Тому він вважає, закриття кримінального провадження за його заявою передчасним.

  "Мене радує те, що військові прокурори згодні зі мною, що така справа і таке розслідування дуже важливі і актуальні, і на їх результати існує суспільний запит", – підкреслив генерал АТО.

  Нагадаємо, секретар Ради національної безпеки і оборони Олександр Турчинов за травень отримав понад 50 тис. гривень заробітної плати.

  Теги : АТО ГПУ Арсеній Яценюк Андрій Парубій Олександр Турчинов анексія Криму
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів