Єврокомісія: Україна досягла прогресу в "безвізовому плані", але ще не виконала ряд вимог

  8 Травня, 2015 15:35
  Для завершення другої фази плану дій з візової лібералізації Україна повинна продемонструвати реальну боротьбу з корупцією, організованою злочинністю, торгівлею людьми та дискримінацією.

  Європейська комісія констатує прогрес України у виконанні другої фази плану дій з лібералізації візового режиму з ЄС, однак для її завершення має виконати ще ряд рекомендацій, зокрема у боротьбі з корупцією.

  Про це йдеться у висновках доповіді Єврокомісії щодо імплементації Україною плану дій з візової лібералізації.

  "Було встановлено, що, незважаючи на виняткові обставини, з якими в цей час стикається Україна, прогрес, досягнутий під час реалізації другої фази плану дій з лібералізації візового режиму, заслуговує на увагу", - сказано в документі.

  Зазначається, що ключовим пріоритетом для України повинне стати стійке виконання правових і інституціональних рамок, зокрема в таких сферах, як боротьба з корупцією, організованою злочинністю, торгівлею людьми й дискримінацією. Виконання цих дій дозволить Україні завершити реалізацію другої фази плану.

  Повідомляється, що Єврокомісія продовжуватиме контролювати виконання плану та має намір повідомити про прогрес України в цьому питанні наприкінці 2015 року.

  Теги : безвізовий режим Євросоюз Єврокомісія Україна
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів