ВР та Кабмін погодили три важливі пункти бюджету-2016

  21 Грудня, 2015 12:26
  Гройсман заявив, що парламент та уряд дійшли згоди в питаннях про продовження бюджетної децентралізації, зниження єдиного соцвнеску та збереження спрощеної системи оподаткування.
  Фото з відкритих джерел

  Робоча група уряду та парламенту домовилась про продовження бюджетної децентралізації, зниження єдиного соцвнеску та збереження спрощеної системи оподаткування.

  Про це на погоджувальній раді у понеділок розповів спікер парламенту Володимир Гройсман.

  "Я утворив робочу групу, у яку увійшов прем'єр, представники і керівництво Мінфіну. З боку парламенту – представники усіх фракцій та представники податкового і бюджетного комітетів. Уже є певні узгоджені позиції. Перше, ми відстояли фінансову децентралізацію - місцеві бюджети, як і в цьому році, матимуть ту ж саму фінансову систему. Наступна позиція - ми узгодили, що єдиний соцвнесок, тобто податок на зарплату, буде знижений до 22%", - йдеться в заяві.

  Крім того, за словами Голови ВР, на погоджувальній раді вдалося домовитись також про збереження спрощеної системи оподаткування для малого і середнього бізнесу.

  Нагадаємо, раніше Міністр фінансів Наталія Яресько назвала пріоритетні сфери для держфінансування в 2016 роцісоціальні видатки і пенсії, оборона, освіта та охорона здоров'я.

  Теги : Гройсман Верховна Рада робоча група Кабмін бюджет-2016
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів