ВР продовжила мораторій на виплату російського боргу

  12 Квiтня, 2016 13:27
  Рада продовжила термін дії тимчасового мораторію на виплату "боргу Януковича".

  Верховна Рада продовжила термін дії тимчасового мораторію на виплати за випущеними в грудні 2013 року дворічними єврооблігаціями на 3 млрд доларів.

  Мораторій мав закінчитись 1 липня 2016 року.

  Відповідне рішення нардепи ухвалили на засіданні 12 квітня, чим скасували кінцеву дату дії мораторію, перевівши в розряд безстрокових.

  "Прийняття закону повинно дозволити належним чином досягти реалізації попередніх умов та виконання зобов’язань, взятих на себе Україною відповідно до Програми МВФ", – йдеться у пояснювальній записці.

  Згідно з повідомленням, скасування обмеження щодо кінцевої дати чинності продовжить термін дії правових підстав для пошуку подальших шляхів реструктуризації зовнішніх боргових зобов’язань та вчинення правочинів щодо зміни умов запозичень.

  Водночас зазначається: "Тимчасове зупинення здійснення платежів може бути скасовано у будь-який час у разі імплементації домовленостей з держателями облігацій з погашенням у грудні 2015 року та кредиторами за зовнішніми запозиченнями суб’єктів господарювання державного сектору економіки, що забезпечені держгарантіями".

  НагадаємоПорошенко схвалив продовження мораторію на продаж землі.

  Теги : Росія Верховна Рада МВФ мораторій "борг Януковича"
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів