ВР підтримає створення ТСК щодо офшорів Порошенка - ЗМІ

  9 Квiтня, 2016 15:31
  В парламентських фракціях заявили, що підтримають створення ТСК для розслідування фінансових операцій Порошенка.

  Керівники парламентських фракцій заявляють, що їхні політсили готові голосувати за закон про спеціальні слідчі комісії і за створення такої комісії для розслідування фінансових операцій президента Петра Порошенка і його компаній з офшорами.

  Про це повідомляє DT.UA.

  Зазначається: за словами голови фракції "Народний фронт" Максима Бурбака, НФ буде голосувати за створення тимчасової слідчої комісії (ТСК) - "Ми свого часу підтримали створення такої комісії і щодо "справи Гордієнка". У створенні ТСК передусім зацікавлені президент і БПП, аби якнайшвидше розставити всі крапки над "і".

  Своєю чергою, лідер фракції "Радикальної партії" Олег Ляшко заявив, що підстави до старту процедури імпічменту президента може дати тільки Спеціальна ТСК Верховної Ради та наголосив, що його фракція будеактивно брати участь в роботі ТСК.

  Водночас заступник голови фракції "Батьківщина" Сергій Соболєв підкреслив, що висновки з приводу історії з офшорами повинна зробити Спеціальна ТСК, спеціальний прокурор і спеціальні слідчі, а лідер "Самопомочі" Андрій Садовий наголосив, що фракція партії "готова голосувати і за створення спеціальної слідчої комісії, і за закон про слідчі комісії, і за закон про президента".

  Разом з тим, голова депутатської групи "Воля народу" Ярослав Москаленко заявив, що у разі винесення погодженого проекту нового закону про ТСК, в якому будуть враховані зауваження КС, депутатська група не буде блокувати прийняття цього закону, однак за створення комісії щодо ситуації з офшорами голосувати не буде.

  Як відомоНАБУ не перевірятиме офшори Порошенка.

  Теги : Порошенко Ляшко Радикальна партія Батьківщина воля народу Самопоміч Народний Фронт ТСК сергій соболєв андрій садовий Максим Бурбак Ярослав Москаленко імпічмент
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів