ВР офіційно визначила відповідальних за ув’язнення Савченко

  22 Квiтня, 2015 15:10
  У списку – сам Володимир Путін, Олександр Бортников, Сергій Наришкін та інші. Рада вимагає від РНБО та міжнародних організацій введення персональних санкцій проти кривдників Савченко.

  Верховна Рада України прийняла законопроект, яким визначила 35 відповідальних осіб за ув’язнення в Росії української льотчиці, народного депутата України Надії Савченко, а також запропонувала РНБО ввести проти них персональні санкції.

  За відповідний документ проголосували 256 народних депутатів.

  Так, український парламент визнав відповідальними за ув'язнення Надії Савченко безпосередньо президента РФ Володимира Путіна, директора ФСБ Росії Олександра Бортникова, спікера Держдуми РФ та члена делегаціх Росії в ПАРЄ Сергія Наришкіна.

  Також Рада визначила відповідальних за фінансову підтримку осіб, причетних до ув'язнення Савченко, - це російський мільярдер Аркадій Ротенберг, співвласник "СМП Банку" Борис Ротенберг та голова економічної ради Франко-російської торгово-промислової палати Геннадій Тимченко.

  Окрім того, Верховна Рада України звернулась до ООН, ПАРЄ, Європейського парламенту, Єврокомісії, Парламентської асамблеї ОЕСР, Конгресу США та інших міжнародних організацій із проханням застосувати персональні санкції проти перерахованих осіб.

  Перед цим Верховна Рада закликала Путіна звільнити Надію Савченко, українського режисера Олега Сенцова та всіх інших незаконно утримуваних на території РФ громадян України.

  Теги : Путін Верховна Рада санкції ув’язнення Надія Савченко
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів