ВР не голосує за важливі закони, якщо їх представляє Пашинський – Найєм

  22 Березня, 2017 14:22
  Одіозний нардеп відіграв суттєву роль у провалі голосування Ради за надважливий закон про закупівлі для ЗСУ.

  Мустафа Найєм на своїй сторінці в Facebook заявив про саботаж БПП і "Народним фронтом" дуже важливого закону для реалізації оборонних програм із залученням кредитів і позик під державні гарантії.

  "За законопроект не голосували не лише 35 депутатів Опозиційного блоку, а також 42 депутата БПП і 14 членів Народного фронту. І це не зовсім рядові депутати. Наприклад, за законопроект, який насправді потрібен фронту, не голосували найближчі соратники Петра Порошенка – головнокомандувача ЗСУ – Ігор Кононенко, Олександр Грановський, Ігор Гринів і Олексій Гончаренко", – йдеться в заяві.

  При цьому він підкреслив: важливу роль в провалі голосування зіграв нардеп від "Народного фронту" Сергій Пашинський – "Законопроект представляв Сергій Пашинський. Чому саме він, одному Богу відомо – депутат не є ні співавтором законопроекту, ні його доповідачем. Тим часом досвід показує, що один тільки вихід пана Пашинського на трибуну відлякує левову частку голосів навіть за дуже потрібний країні законопроект", – зазначивши, що виступаючи в залі, він у властивій йому "брутальній і пафосній манері" звинуватив депутатів у зраді.

  "Пропоную Сергію Пашинському та його соратникам по фракції і з Банкової наступного разу перед тим, як виходити на трибуну або писати гнівні пости, набратися сміливості і виливати весь свій праведний гнів, рясно підправлений, як це прийнято, матами, в індивідуальному порядку – тихо і спокійно, кожному спільнику і другу в обличчя", – наголосив Найєм.

  Як відомоПашинський відмовився захищати свою честь і гідність.

  Теги : Мустафа Найєм Порошенко БПП сергій пашинський Олекcій Гончаренко Народний Фронт Ігор Кононенко олександр грановський Ігор Гринів
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів