ВР має намір змусити всіх українців декларувати витрати

    4 Жовтня, 2016 13:12
    В парламенті знову планують повернутися до закону про нульову декларацію.

    У парламенті планується створення робочої групи з розробки проекту Закону про так звану "нульову декларацію" (механізму декларування раніше не задекларованого майна і стягнення з власника певних коштів за здійснення такої декларації – ред.).

    Про це повідомляє znaj.ua.

    Зазначається: робоча група повинна буде узгодити законодавчу ініціативу щодо нульової декларації з законодавством у сфері притягнення до відповідальності за незаконне збагачення і виключити можливість будь-яких неузгодженостей законопроекту з антикорупційним законодавством.

    Наголошується, що в разі ухвалення Закон набуде чинності з 2018 року.

    Нагадаємо, законопроект про нульову декларацію вже вносився в Раду у березні цього року. Проект закону зобов'язує всіх повнолітніх громадян надати Держфіскальній службі не тільки свої доходи за рік, а й видатки. Документ передбачає звільнення громадян від юридичної відповідальності за порушення податкового та валютного законодавства у випадку якщо незаконно одержані доходи або майно будуть задекларовані зі сплатою податку. При цьому, згідно із законопроектом, чинний або колишній чиновник, на відміну від інших громадян, зобов'язаний при декларуванні вказати джерела нажитого майна. 

    Теги : Верховна Рада нульова декларація
    Коментарі
    1000 символів лишилося
    ТОП МАТЕРІАЛІВ


      Архів