Волкер вважає, що окуповані РФ території вже не повернуться до України

  17 Травня, 2018 12:29
  За словами дипломата, поки що не схоже, аби Росія хотіла піти з України чи вести переговори.

  Спецпредставник США по справах України Курт Волкер заявив, що окуповані Росією території більше не повернуться до складу України.

  Про це повідомляє BBC.

  В той же час Волкер підкреслив, що утримати Росію від нового наступу може американська летальна зброя.

  "Якщо Україна не зможе утримувати свої позиції, це стане запрошенням для нових наступів. А постачання такої зброї дадуть Росії зрозуміти: вам не отримати більшого, не заплативши за це високу ціну", – заявив спецпредставник США.

  Ця ціна, за словами Волкера, може бути новими санкціями.

  "Звичайно, українці не зможуть повернути територію, вже захоплену Росією. Росія занадто сильна. Але ціна подальшого наступу для Росії вже зросла, і зростатиме ще більше. І якщо це так, то ті, хто сидять в Москві, повинні поставити собі питання: а що ми від цього отримуємо? Ми несемо втрати, смерті російських солдатів, які гинуть в Україні, і все це задля чого?", – підкреслив американський дипломат.

  Волкер вважає, що поки що не схоже, аби Росія хотіла піти з України чи вести переговори.  Нагадаємо, раніше заступник голови МЗС з питань євроінтеграції Олена Зеркаль заявляла, що Третейський суд Гааги у правовій площині своїм рішенням підтвердив, що анексований Крим не є російським.

  Теги : Росія окупація Курт Волкер
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів