Владу та олігархів хочуть карати за допомогою "Народного трибуналу"

  31 Травня, 2018 12:45
  Недобросовісні посадовці визначатимуться за єдиним критерієм – їхні дії були на користь чи на шкоду народу.

  Карати недобросовісних представників влади та олігархів в Україні мають намір за допомогою "Народного трибуналу".

  Про це заявили учасники прес-конференції на тему: "Народний трибунал замість сурогатного Антикорупційного Cуду", передає кореспондент інтернет-видання UA1.

  На думку учасника ініціативної групи Віктора Жердицького, "Народний трибунал" повинен сформувати систему визначення злочинців у владі й ініціювання їх покарання.

  "Всі дії представників української влади будуть оцінюватись за одним критерієм: ці дії були на користь, чи на шкоду українському народу. Всі зібрані докази і документи будуть передаватись правоохоронним органам, а надалі ми будемо контролювати хід розслідування цих справ", – розповів Жердицький.

  За словами іншого учасника ініціативної групи Назара Мухачова, у новій системі працюватимуть присяжні, прокурори, слідчі, судді та захисники. Наразі, зазначив він, відбувається формування кадрового резерву.

  "Більшість працівників будуть працювати на волонтерських засадах. Фінансування, яке потрібно для засідань "Народного трибуналу", не перевищує фінансування звичайного районного суду. Ми є громадською організацією і шукатимемо фінансування у благодійних фондах, в тому числі і закордонних, а також в народу України", – заявив Мухачов.

  При цьому представники "Народного трибуналу" наголосили, що не є передвиборчим проектом жодної із політичних сил, а тому фінансування шукатимуть в організацій, які не мають нічого спільного з політиками.

  Нагадаємо, міністр фінансів Олександр Данилюк розповів країнам G7 про конфлікт з прем’єром Володимиром Гройсманом, а також про нав’язування йому президентом Петром Порошенком своїх людей у заступники.

  Теги : Порошенко Петро Порошенко чиновники олігархи покарання трибунал влада Володимир Гройсман
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів