Влада змінює Кримінальний кодекс для посилення тиску на громадян – Портнов

  22 Лютого, 2017 15:57
  Оновлене заочне правосуддя не зашкодить Януковичу, але може бути використане для шантажу неугодних.

  Зміни до Кримінально-процесуального кодексу щодо заочного правосуддя потрібні владі для переслідування незгодних з надуманих приводів.

  Про це на своїй сторінці в Facebook написав екс-заступник глави Адміністрації президента Андрій Портнов.

  Юрист спростовує слова Порошенка про те, що запропоновані зміни до Закону про заочне правосуддя повинні уможливити передачу до суду звинувачення проти Януковича. Понад те, стверджує він, колишньому президенту-втікачу такі нововведення допоможуть виграти справу в Європейському суді з прав людини.

  За словами Портнова, за допомогою таких змін влада зможе посилити тиск на громадян і переслідувати неугодних.

  "Документ сконструйований так, щоб правоохоронці за фактом отримали право безстроково розслідувати і розшукувати всіх, на кого режим вкаже пальцем. Це закон про тотальний наступ на права і свободи громадян та залякування всього ділового населення країни. Кожен, хто стане політичним або бізнес-заручником влади, більше не зможе ні заперечити, ні оскаржити її дії", – зазначив юрист.

  Нагадаємо, раніше адвокати екс-заступника глави АП Андрія Портнова подали клопотання про проведення судово-біологічної експертизи щодо нардепа Сергія Пашинського для підтвердження підозр у вживанні народним обранцем психотропних препаратів.

  Теги : Порошенко Янукович Андрій Портнов кримінальний кодекс заочне засудження
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів