Влада України відкрито намагалась зняти Трампа з виборів президента США – дипломат

  12 Червня, 2018 17:36
  Посольство України в США намагалось дискредитувати та домогтись виключення Трампа зі списку претендентів на пост глави БІлого дому за прямою вказівкою влади.

  Влада України вимагала від своїх дипломатів у США забезпечення виключення кандидатури Дональда Трампа зі списку претендентів на пост президента США.

  Про це під час інтерв’ю виданню Страна.ua заявив екс-співробітник диппредставництва України у Вашингтоні Андрій Теліженко.

  "Українська влада хотіла не лише дискредитувати Трампа. Зі слів Олександри Чалупи (яка нібито збирала в українському посольстві компромат на наближеного до екс-президента Віктора Януковича керівника виборчого штабу Трампа Пола Манафортаред.), метою було домогтися зняття його з передвиборної гонки", – йдеться в заяві.

  При цьому він наголосив: зняття Трампа з виборів мало відбутись після проведення восени 2016 року спецзасідання комітету Конгресу США.

  "Це мені було сказано прямим текстом. Оксана Шуляр (помічниця посла України в США Валерія Чалого – ред.) мені сказала в цьому напрямку тримати зв'язок з Чалупою. Чалий все чудово знав і цьому не перешкоджав. Як посол він повинен був це зупинити", – резюмував Теліженко.

  Як відомо, американці у популярному шоу висміяли операцію зі "вбивством" Бабченка.

  Теги : США Чалий Дональд Трамп
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів