Влада проводить в Україні антипідприємницьку політику

  16 Травня, 2018 12:23
  Представники спілки "Бізнес-хелп" та підприємці намагатимуться донести прем’єру Володимиру Гройсману критичність ситуації.

  Кожне десяте підприємство в Україні не може повноцінно працювати через антипідприємницьку політику влади.

  Про це під час прес-конференції заявила голова всеукраїнської підприємницької спілки "Бізнес-Хелп" Оксана Згур’єва, передає кореспондент інтрнет-видання UA1.

  За її словами, до критичної ситуації в українській економіці призвела відмова від мораторію на перевірки підприємств, тиск на бізнес силових структур й недоліквідованої податкової міліції, а також введення антиконституційної системи СМКОР, яка поставила на межу виживання більш 30 тисяч підприємств малого та середнього бізнесу.

  Як пояснюють фахівці, СМКОР – це електронна система моніторингу податкових накладних, яка дозволяє оцінювати ступені ризику та блокує "ризиковані" накладні.

  "Накладні кожного десятого підприємства заблоковані через цю систему. Підприємці не можуть працювати та виконувати зобовязання перед партнерами. Якщо не вирішити цю ситуацію, це відобразиться на вартості товарів і послуг для населення. Ми отримаємо або монополізацію ринку, або здорожчання продуктів", – наголосила Згур’єва.

  Сьогодні представники спілки та підприємці вийдуть до Кабінету міністрів України та намагатимуться донести прем’єр-міністру Володимиру Гройсману критичність ситуації.

  Нагадаємо, раніше у Федерації профспілок України заявили про тиск з боку влади, зазначивши, що влада на місцях відбирає приміщення регіональних профспілок.

  Теги : підприємці влада політика
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів