Влада підвищує тарифи для "викачування" валюти з населення

  4 Серпня, 2017 14:47
  Потім цією валютою керівництво країни й розплачується з МВФ.

  Керівництво України віддаватиме борги Міжнародному валютному фонду за рахунок валюти, яку Національний банк вимушує населення йому продавати.

  Про це написав журналіст Олександр Дубінський на своїй сторінці у Facebook.

  За його словами, Нацбанк та уряд створили українцям такі умови, що люди змушені продавати відкладену на чорний день валюту, бо інакше їм просто не вижити. НБУ же цю валюту скуповує, щоби повертати свої борги МВФ.

  Журналіст зазначає, що з початку року громадяни продали валюти на 1,5 млрд доларів більше, ніж купили. Так сталося, в тому числі, за рахунок штучного зниження валютних депозитних ставок, які за допомогою державної монополії на ринку фінансових послуг Гонтарева з міністром Данилюком опустили до 5% річних.

  Дубінський нагадує, що за найближчі 2 роки Україна повинна повернути зарубіжним кредиторам 11 млрд доларів, яких країна не має і які навряд чи їй дадуть у кредит через корупцію та відсутність реформ.

  Наостанок журналіст закликає населення не продавати "цим злодюжкам" валюту по 25-26 грн/дол., адже, наголошує Дубінський, невдовзі вона буде коштуватиме значно дорожче, як це вже було у 2005, 2007, 2013, 2014 і 2015 роках.

  Думку Дубінського поділяють й експерти, котрі наголошують, що саме українці є основним фінансистом обслуговування боргів, і держава може зробити так, що населення здаватиме валюти ще більше. Домогтися цього влада може, приміром, уже вкотре піднявши тарифи.

  Теги : тарифи МВФ нбу валюта гонтарева долари Олександр Дубінський
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів