Влада не зацікавлена в люстрації – Олександра Дрік

  12 Серпня, 2015 14:24
  Яскравим прикладом є те, що за півтора роки не люстрували жодного суддю.
  Голова ради люстраційного комітету Олександра Дрік
  Фото з відкритих джерел
  Голова ради люстраційного комітету Олександра Дрік

  29 посадовців люстрували за поданням "Громадського люстраційного комітету". Про це журналістам розповіла голова ради люстраційного комітету Олександра Дрік.

  "Ніхто в державному керівництві не зацікавлений у проведенні люстрації. Президент не звільняє заступника голови Адміністрації Дніпрова. Генеральна прокуратура – "недолюстрованого" прокурора Києва. ДФС тотально саботує процес проведення майнової перевірки", – розповіла Дрік.

  Вона зазначила, що за півтора роки не люстрували жодного суддю.

  "Це при тому, що є цілих два закони, які контролюють люстрацію суддів. Зараз ми підписали меморандум спільно з РПР (Реанімаційний пакет реформ – Ред.), з народними депутатами, представниками окремих державних органів влади про те, що мають бути внесені зміни до Конституції, які б зобов’язали звільнити всіх суддів і набрати нових на конкурсній основі", – зауважила представниця люстраційного комітету.

  Нагадаємо, що голові Державної фіскальної служби в Житомирській області Лілії Куришко вдалось обійти закон про люстрацію. Її та ще чотирьох податківців фіскальної служби забороняє звільнити постанова Окружного адміністративного суду в Києві.

  Теги : люстрація влада
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів