НАБУ отримує інформацію через канал СБУ – Ситник

  10 Грудня, 2016 15:03
  Влада не хоче надавати Антикорупційному бюро права на самостійне прослуховування.

  Відмова надати Національному антикорупційному бюро право самостійно знімати дані з комунікаційних мереж спричинила "злив" інформації в декількох розслідуваннях.

  Про це в інтерв'ю одному з українських видань заявив глава НАБУ Артем Ситник.

  Він підкреслив, що у владних структур немає бажання надавати Антикорупційному бюро право на самостійне зняття інформації з каналів зв'язку, оскільки вони хочуть контролювати всі розслідування.

  "У нас є підрозділ, що одержує інформацію через Службу безпеки, тобто канал йде не прямо до оператора, а через СБУ, і вже потім до нас. Ми хочемо домогтися, аби канал йшов не в СБУ, а до нас. Це суто технічне питання , і ми готові були до будь-якої форми контролю законності наших дій з боку СБУ. Для цього треба внести зміни в закон – законопроект цей дуже короткий, складається з чотирьох слів. Монополія не прописана, право на зняття інформації мають Служба безпеки, поліція, а ми хочемо, щоб туди додали і НАБУ", – зазначив Ситник.

  Антикорупціонер підкреслив, що відсутність у розпорядженні його відомства даного ресурсу вже вплинула на результат кількох розслідувань, оскільки спричинила витік інформації.

  Нагадаємо, раніше глава НАБУ звернувся до НАЗК з проханням про надання Бюро повного доступу до декларацій держслужбовців.

  Теги : корупція СБУ Артем Ситник НАБУ прослушка
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів