Влада намагалася врятувати Насірова, відкликавши ключову експертизу в справі

  10 Березня, 2017 12:05
  До "операції з порятунку" глави ДФС було залучено директора Київського науково-дослідного Інституту судових експертиз.

  Чинна влада намагалася порятувати відстороненого главу Державної фіскальної служби Романа Насірова від криміналу ще до того, як процес у справі став публічним.

  Про це йдеться у сюжеті програми "Схеми".

  Так, найвідчайдушнішу спробу врятувати Насірова в середині грудня 2016 року здійснив директор Київського науково-дослідного Інституту судових експертиз Олександр Рувін.

  Зокрема, 15 грудня він надіслав листа до Національного антикорупційного бюро з проханням вважати недійсним ключовий документ у справі Насірова – висновок судово-економічної експертизи про заподіяння посадовцем держбюджету збитків на понад 2 млрд гривень.

  Своєю чергою, в НАБУ та САП у відповідь на це заявили, що закон не передбачає відкликання вже проведеної експертизи. Тож вона таки лягла в основу підозри Насірову.

  Зауважимо, що раніше – в травні 2016 року – Олександра Рувіна було помічено в київському ресторані у компанії нардепа від "Блоку Петра Порошенка" Олександра Грановського, котрого називають куратором від влади у правоохоронній та судовій системах.

  Звісно ж, у коментарі журналістам Грановський заперечив будь-який вплив на очільника Київського науково-дослідного інституту судових експертиз.

  Як повідомлялося, Романа Насірова захищають юристи, які свого часу обслуговували бізнес-структури того ж таки нардепа-"порошенківця" Олександра Грановського.

  Теги : ДФС насіров олександр грановський рувін
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів