Влада лише імітує реформування виборчого законодавства – експерт

  13 Лютого, 2018 13:41
  Затягування із внесенням змін до законодавства прикриватиметься тим, що невдовзі вибори.

  Координатор політичних та виборчих програм громадянської мережі ОПОРА Ольга Айвазовська заявила, що процес реформи виборчого законодавства України перетворюється на імітацію.

  Про це вона сказала під час презентації аналітичного звіту Української Гельсінської спілки з прав людини, передає кореспондент UA1.

  За словами Айвазовської, у Верховній Раді намагаються загальмувати реформування законодавства про вибори.

  "З одного боку буде робитись все, щоб на рівні комітетів його затягнути максимально, а потім сказати, "що, ой, це рік до виборів, міжнародні стандарти вимагають незмінні систему, тому ми цього робити не будемо", – зазначила вона.

  Громадська діячка нагадує, що подібна ситуація із затягуванням змін до виборчого законодавства вже була у 2013 році, напередодні непідписання екс-президентом Віктором Януковичем Угоди про асоціацію з ЄС.

  Айвазовська констатує, що наразі немає перспектив глобальної реформи, але ще є шанс принаймні на два законодавчі акти: про невідворотність покарання за вчинення злочину та щодо забезпечення виборчого права внутрішньо переміщених осіб.

  Як відомо, президент Петро Порошенко встановить ручне управління над Центральною виборчою комісією, якщо буде затверджено новий її склад.

  Теги : Верховна Рада реформа опора Ольга Айвазовська
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів