Влада хоче знищити "неугодні" ЗМІ перед виборами – журналісти

  14 Лютого, 2018 16:42
  Керівництво медіахолдингу "Вести" заявило, що для виправдання тиску на ЗМІ влада використовує їхню нібито проросійськість.

  Влада проводить"зачистку" інформаційного простору перед виборами, намагаючись знищити "неугодні" ЗМІ.

  Про це під час брифінгу щодо захоплення невідомими під прикриттям Нацполіції, військової прокуратури та співробітників Агенства з розшуку та менеджменту активів офісу медіахолдингу "Вести" заявила головний редактор газети "Вести" Оксана Омельченко, передає кореспондент UA1.

  "Йде передвиборчий рік. І список "неугодних" ЗМІ розширюється. І є всі підстави вважати, що їх ставатиме все більше – для того, щоб під вибори повністю зачистити інформпростір", – йдеться в заяві.  При цьому вона назвала захоплення холдингу "безпрецедентним тиском", підкресливши: дії невідомих, яких прикривають силовики, спрямовані на перешкоджання журналістській діяльності його працівників – "Ми лишились без техніки, ми не можемо втрапити на робочі місця. Нам заблокували офіційну Facebook-сторінку".

  Своєю чергою, шеф-редактор "Радио-Вести" Андрій Блінов, підкреслив: для виправдання тиску на ЗМІ влада використовує їхню нібито проросійськість – "Все починалось з "Інтера" та NewsOne, зараз додались Страна та Вести. "Баштами Кремля" оголошуються навіть ZIK та Радіо Свобода. А якщо вже Радіо Свобода є проросійським ЗМІ, то що говорити про інших?".

  Нагадаємо, під час штурму редакції "Вестей" у бізнес-центрі "Гулівер" 8 лютого було застосовано димові шашки та кувалди.

  Теги : військова прокуратура медіахолдинг "Вести" Нацполіція
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів