Влада Грузії боїться, що Україна передасть їм Саакашвілі

  13 Серпня, 2017 12:10
  Грузинська влада боїться повстання грузинського народу, якщо екс-президент повернеться.

  Російський пранкер Олексій Столяров, відомий на прізвисько "Лексус", розіграв главу МВС Грузії Георгія Мгебрішвілі. Результат розіграшу показав, що грузинська влада відверто боїться ситуації, при якій, Україна передасть їм екс-президента Михайла Саакашвілі. Відповідний запис російського пранкера опублікувало українське видання "Страна".

  Пранкер Столяров представився телефоном главою МВС України Арсеном Аваковим. На початку спілкування "Лексус" запропонував видати грузинській владі Саакашвілі, котрий нібито хоче прилетіти в "Бориспіль" і влаштувати міжнародний скандал.

  "Він візьме з собою євродепутатів, прилітає він до нас в "Бориспіль", а ось далі нам потрібен буде привід, щоб він у нас не залишався, а відправився до вас. Це доручення у нас в країні погоджено на рівні першої особи", - сказав пранкер керівнику МВС Грузії.

  При цьому Мгебрішвілі, попри оголошення Саакашвілі в розшук, заявив, що уряд відмовляється приймати екс-президента, оскільки боїться заворушень у країні, які можуть розпочатися.

  "Прем'єр мені сказав, що цей поважний чоловік нах***й, вибачте на слові, нам тут не потрібен.... Зайвий клопіт", - заявив керівник МВС Грузії.

  Однак міністр взяв час на переговори з прем'єр-міністром щодо видачі Україною Саакашвілі. Коли ж "Лексус" передзвонив Мгебрішвілі, то почув прохання за жодних умов не передавати екс-президента.

  За словами Мгебрішвілі, грузинська влада боїться дестабілізації серед грузинського населення і не хоче робити з Саакашвілі героя.

  Пранкер в коментарі після розіграшу заявив, що не очікував від грузинської влади такої реакції, оскільки був упевнений в тому, що Тбілісі мріє повернути Саакашвілі.

  Теги : Грузія Саакашвілі "Лексус" Георгій Мгебрішвілі
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів